אודותינו

הסיפור של מדידייב הוא, בשורה התחתונה, סיפור אהבה.

הוא סיפור האהבה של שני המייסדים של מדידייב, יובל ועומר, שגם יסדו את משפחת גלעדי ושלושה ילדים מופלאים (ביחד, ועוד אחד לחוד).

היכרות עמוקה של יובל עם שהייה מתחת לפני המים, ניסיון מצטבר של אלפי שעות צלילה (כצולל לוחם, צולל מקצועי ומדריך צלילה) הוכיחו שיש ערך לזמן שמבלים מתחת למים. מדידייב נולדה מתוך רצון לחלוק, לאפשר ולסייע לכל אחת ואחד לחוות מדיטציה תת מימית.

בריכת המדידייב הראשונה (בעולם!) הוקמה בראשון לציון, לפני מעל עשרים שנים. אז, הבריכה הייתה לא יותר מאשר בור ממש גדול חפור באדמה, עם רמקול בתוך דלי הפוך ומוזיקת מעליות מושמעת בו.

יובל, שהאמין בתהליך המדיטטיבי התת מימי כחוויה שתועיל לרבים, לא יכול היה לממש את החזון במלואו, לבדו.

במקום אחר לגמרי, במרחק של כחמישים קילומטרים, למדה עומר ריפוי טבעי ויסודות הגוף-נפש, ועסקה בתחום מעל עשרים שנים. את עבודת הדוקטורט שלה כתבה בשנת 2010 בנושא ההשפעה של תרגול מדיטציית מיינדפולנס על איכות החיים.

אם לא סופרים גלגולים קודמים, אנחנו ביחד משנת 2007. בתחילת שנת 2016 החלטנו להוציא את מדידייב מן הכוח אל הפועל. השקענו את כל תשומת הלב (הפנויה, אחרי הכל, ארבעה ילדים כאן…) בהקמת בריכה שתתאים לתהליך, פיתוח מערכת נשימה ייחודית, ויצירת מדיטציות שהן שונות בתכלית מאלה שאנחנו מעבירים על בסיס קבוע בקליניקה הפעילה שלנו, בסדנאות וטיפולים.

השילוב שקיים במדידייב, בין תחומי ההתמחות של יובל (מדריך צלילה, ואיש ים מאז ומעולם) לאלה של עומר (מדריכת מדיטציות ומרפאת גוף נפש) הם אלה שהופכים את החוויה מושלמת.