שאלות ותשובות

ריכזנו כאן מידע נוסף לשאלות שכבר נשאלנו, אתם יותר ממוזמנים לשלוח שאלות ונשמח לענות וגם להוסיפן לדף לטובת מתעניינית אחרים.

למפגש שלכם במדידייב, הביאו איתכם בגד ים, או בגד שיהיה לכם נוח ללבוש מתחת למים. חשוב הבגד שתביאו לחוויה יהיה כזה שלא תתעסקו איתו כלל במהלך המדיטציה - שלא יהיה בגד מתנפנף, רחב, מושך, צמוד, בגד עם קישוטים לא נוחים, משהו שלוחץ באזור הצוואר או בכלל. אנחנו ממליצים על בגד ים או על מכנס קצר וגופיה או חולצה - בהתאם להעדפות שלכם. חשוב שתדעו, שהבריכה מיועדת לאדם אחד בלבד, כלומר אף אחד חוץ מכם ומהמדריך, לא יהיה איתכם במהלך המדיטציה.
התהליך המדיטטיבי מתחת למים אורך 20 דקות, והמפגש כולו אורך כשעה. בנוסף, לאחר תום המפגש תוכלו להתקלח ולהחליף בגדים בנחת, וליהנות ממתחמי ישיבה נינוחים עם כוס תה חמימה או כוס שתיה קרה, לעבד את התובנות החדשות או סתם לנוח. מתחם מדידייב יעמוד לשימושכם למשך כחצי שעה נוספת. סה"כ - בין שעה לשעה וחצי, תלוי בהעדפות שלכם.
ממש לא! החוויה של מדידייב כרוכה בשהייה במים, ואין טעם שתגיעו אם יש לכם חשש שאתם לא מתכוונים להתמודד איתו משהייה מתחת למים. חשוב לדעת, כי התהליך מתרחש כשאתם לחלוטין מתחת למים, אז לא כדאי להגיע יום אחרי ביקור אצל מעצב השיער 🙂 בנוסף, חשוב שתדעו שבמהלך המדיטציה תשתמשו במסיכת צלילה ובחגורת משקולות שתותאם לכם ותאפשר את הריחוף בתוך המים. מבחינת ידע בשחייה, בצלילה או במכשור - לא תצטרכו בכלל אף אחד מאלה. השימוש בציוד הוא פשוט והמדריך הוא מדריך צלילה עתיר ניסיון בצלילות היכרות, כך שתקבלו הסבר ברור ופשוט בנוגע לנשימה מתחת למים.
למדידייב מספר חבילות מדיטציה במחירים שונים. הציצו בעמוד חבילות ומחירים כדי לבחור את המסגרת שתתאים לחוויה שלכם.
בעתיד הלא רחוק, נאפשר חוויית מדידייב בזוג, כשאתם יכולים לשהות מתחת למים ביחד ולחוות את המדיטציה בו זמנית, שלובי ידיים או כל אחד לעצמו. הבריכה כאן נועדה להכיל אדם אחד בלבד, וכששניים עוברים את המדיטציה ביחד הם בדרך כלל נוגעים זה בזה במהלך החוויה - שזה בסדר מבחינתנו, אם זה בסדר מבחינתכם. אנחנו לא נכניס למים אף אחד על דעת עצמנו בזמן שכבר יש מבקר בבריכה - אלא אם תזמינו חוויה זוגית, אתם תעברו את החוויה באופן פרטי לעצמכם. תוכלו גם להגיע עם חבר או חברה, ולעבור את התהליך אחד אחרי השני, בפרטיות.
בדרך כלל כן. השהייה מתחת למים היא מרגיעה ובעלת איכויות של ריפוי, בפרט בפתולוגיות ומצבים שקשורים במתח, לחץ, ועומס (כמו שרירים תפוסים, יתר לחץ דם, בעיות עיכול, ועוד ועוד) - ובכלל, בכל מצב שיש לו היבטי גוף נפש, שרגיעה והתבוננות שקטה פנימה תסייע לו (שזה כל המחלות והבעיות הבריאותיות בעולם). עם זאת, חשוב שתתייעצו איתנו ותיידעו אותנו בנוגע לכל בעיה, מחלה, או מצב בריאותי שלכם. אנחנו מבקשים מכל מבקר חתימה גם על הצהרת בריאות לפני הצלילה.

יש לכם שאלה שלא מופיעה כאן? כתבו לנו ונשיב לכם בהקדם!