חבילות ומחירים

מחיר השקה :  280 ש"ח (או 500 ש"ח לחוויה זוגית), חוויה בת כשעה, אירוח, הדרכה צמודה, אחד על אחד, ככל שנדרש להשגת רגיעה מושלמת מתחת למים

לקביעת חווית המדידייב שלכם, עכשיו במחיר ההשקה- יובל 0523443344

 

אנחנו מאפשרים מספר חבילות במדידייב, על פי הפירוט הבא. המטרה היא לאפשר לכל מי שמעוניין לעבור את החוויה למצוא את המסגרת שתענה על הצרכים באופן הכי מושלם, במחירים מותאמים. הנה חבילות מדידייב שתוכלו לבחור בהן:

מדידייב נטו

חבילת מדידייב נטו מאפשרת להגיע לבריכה ולחוות את המדיטציה נטו, ללא פינוקים ותוספות. המפגש הוא של שעה, לאחר תום המפגש יעמוד המרחב לרשותכם עם פינת שתיה קרה וחמה ופינוקים קלים. המדיטציה מוקלטת, והליווי אישי לכל מודט שנמצא בבריכה. מדידייב נטו מתרחשת בימים קבועים, ובעוד בבריכה תהיו רק אתם וכל תשומת הלב שלנו תהיה נתונה לכם – במתחם ובפינות המנוחה עשויים להיות אורחים לפני או אחרי המדיטציה.

עלות חוויית מדידייב נטו בודדת: 350 ש"ח

עלות חוויית מדידייב נטו זוגית: 600 ש"ח

מחיר השקה: 280 ש"ח | 500 ש"ח לזוג

מדידייב פינוק

מדידייב פינוק היא חבילה "מלכותית", של מדיטציה מוקלטת (20 דקות מדיטציה נטו, כשעה בסה"כ לא כולל השהות החופשית במתחם) פינוק ייחודי הכוללת בר מאכלי אצבעות מתוצרת בית ובילוי במתחם ללא מודטים נוספים.

עלות חוויית מדידייב פינוק אישית: 480 ש"ח

עלות חוויית מדידייב פינוק זוגית: 860 ש"ח

עלות חבילת שלוש מדיטציות מדידייב פינוק לשימוש בתוך שנה: 1,200 ש"ח

מדידייב טיפול

מדידייב טיפול היא חוויית מדידייב בהנחייה אישית ולא מוקלטת. מדידייב טיפול היא חוויה שמתאימה למי שרוצה לחוות יותר מאשר שהייה שלווה מתחת למים, אלא מגיע על מנת לקבל תמיכה בתהליך עוצמתי של ריפוי. יש מגוון עצום של מחלות ומצבים שמרוויחים מהשחרור הפיזי (הריחוף ללא עומס על השלד והשרירים בכלל) והנפשי (המדיטציה) בשהייה מתחת למים, שהוכחה מחקרית כמסייעת רבות לתהליכי החלמה.

מדידייב טיפול נועדה על מנת לאפשר לנו להציע לכם מהלך מדיטציה שיתאים לכם, זמן שלכם שבו תונחו לשלוח אנרגיות של אור וריפוי לכל מצב שאתם סובלים ממנו. לפני המפגש נאסוף מידע על מטרת הטיפול, וביום הטיפול נחכה לכם כאן גם המלווה הטכני של הצלילה וגם מדריכת המדיטציה, לליווי אישי וייחודי שיתאים למצב שלכם ולמטרה שהגדרתם לטיפול.

עלות חוויית מדידייב טיפול אישית – 480 ש"ח

עלות חבילת שלוש חוויות מדידייב טיפול לשימוש בתוך שנה – 1,200 ש"ח